بازی اورجینال و انواع آن (مهم)

بازی اورجینال و انواع آن (مهم)

با توجه به اینکه هر روز شاهد ایجاد فروشگاه های جدیدی هستیم که بازی های خود را با قیمت های بسیار پایین عرضه می‌کنند، بر آن شدیم تا خدمت مشتریان و بازدید کنندگان عزیز توضیحاتی ارائه کنیم تا با آگاهی کامل به خرید بازی اورجینال بپردازید.

بازی Region Free چیست؟
بازی های عرضه شده در بازارهای جهانی دارای رجین یا همان مناطق فعال سازی متفاوتی هستند. هر بازی در منطقه خود، با زبان و واحد پولی همان منطقه منطبق است و عرضه می‌شود. در این میان نسخه‌ای بدون محدودیت فعال سازی و با قابلیت چند زبانه (Multi-Language) وجود دارد که به آن نسخه Global یا جهانی گفته می‌شود و این نسخه از قیمت بیشتری برخوردار است.

چرا باید از بازی های Region Free و Multi-Language، به اصطلاح Global استفاده کنیم؟
در کشور عزیزمان ایران که جز هیچکدام از مناطق محسوب نمی‌شود، پیشنهاد می‌کنیم همواره نسخه Global را تهیه و بر روی اکانت خود فعال کنید. برای مثال اگر شما از بازی های رجین روسیه، هند و ... استفاده کنید، قادر به دانلود و بازی کردن با آی پی ایران نخواهید بود. شما فقط با یک روش قادر هستید از بازی های Region Lock و بالا استفاده کنید که ما آن را در قسمت پایین توضیح خواهیم داد ولی
به هیچ عنوان استفاده از این روش را توصیه نمی‌کنیم. ممکن است به دلیل نقض قوانین رجین کالا اکانت شما مسدود گردد و یا در برخی از بازی ها با اینکه طبق آموزش عمل کرده اید باز هم نتوانید به سرور های بازی متصل شوید.

آموزش استفاده از بازی های Region Lock با رضایت خود
قبل از آموزش، صحبت خود را از فروشندگانی که بازی های Region Lock را با قیمت های به ظاهر بسیار پایین عرضه می‌کنند شروع می‌کنیم.
متستفانه در این چند ماه اخیر فروشندگان بازی بسیار زیاد شده‌اند. اکثر آنها جزء سودجویی هیچ هدف دیگری در این بازار ندارند و با سو استفاده از شما، بازی های Region Lock را به عنوان Region Free به شما عرضه می‌کنند. شما نیز ندانسته از تهیه آن بازی با پرداخت هزینه کمتر خوشحال می‌شوید و در پی آن هستید همواره به این صورت از آن ها بازی های خود را تهیه کنید.
با آموزشی که برای شما توضیح می‌دهیم می‌توانید
90% بازی های روسی را بدون محدودیت، با آی پی ایران استفاده نمایید، یعنی همواره 10% ریسک وجود دارد. ابتدا از این قسمت گیفت کارت استیم والت تهیه نمایید و با استفاده از آی پی روسیه اکانت خود را شارژ کنید. برای تغییر آی پی خود به روسیه میتوانید از برنامه Hideman و یا Hotspot Shield کمک بگیرید. پس از شارژ اکانت خود در هنگام خرید بازی حتما آن را به صورت Purchase for myself خریداری نمایید تا در استفاده با آی پی ایران به مشکل برخورد نکنید.

بازی اشتراکی چیست؟ چرا نباید تهیه کنیم؟
یکسری فروشگاه های دیگر هستند، که اکثر آنها نیز از بازی های روسی به روش بالا و یا بدتر، از اکانت های هک شده استفاده می‌کنند. اکثر آنها اطلاعات این اکانت هارا همواره تغییر می‌دهند و به ترتیب بین مشتریان خود عرضه می‌کنند. شما فقط و فقط قادر هستید به صورت آفلاین از این بازی ها استفاده کنید و زمان زیادی برای استفاده به صورت آنلاین از اکانت ندارید، زیرا پس از شما نوبت فرد دیگری است که باید آن اطلاعات را دریافت و استفاده کند.
از جنبه اخلاقی کار (بیشتر اکانت های ذکر شده هکی هستند) که بگذریم به موضوع دیگری خواهیم رسید. اکثر بازی های جدید دارای قفل گزاری های پیچیده‌ای هستند، اینگونه بازی ها به جز اینکه دیگر کرک نمی‌شوند، دیگر امکان اجرای به صورت آفلاین را هم ندارند و به دلیل اینکه برخی افراد اطلاعات کافی در این زمینه را ندارند، این اکانت ها را تهیه و دچار مشکل می‌شوند.


 
کلیه حقوق این وبسایت برای فروشگاه کی۲۴ محفوظ است. و هرگونه کپی برداری طبق جرایم رایانه ای ممنوع و غیر قانونی خواهد بود.  
طراحی اختصاصی توسط: اِتود