پاسخ به سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول


 
آموزش و راهنمایی:

برنامه استیم:
آموزش ساخت اکانت در برنامه استیم به صورت تصویری
آموزش فعال سازی گیفت و سی دی کی در استیم + معرفی امکانات برنامه
آموزش فعال سازی استیم والت به صورت تصویری
آموزش به اشتراک گذاشتن بازی در استیم

آموزش غیر فعال سازی استیم گارد: برای اینکار در استیم به آدرس Steam/Settings/Account بروید و بر روی گزینه اول 
Manage Steam Guard Account Security کلیک کنید. در این قسمت تیک گزینه Disable Steam Guard را بزنید و استیم گارد را غیر فعال کنید. توجه داشته باشید استیم گارد را برای مدت طولانی غیرفعال نکنید زیرا احتمال هک شدن اکانتتان و سواستفاده از آن بیشتر میشود.

برنامه اوریجین:

آموزش ساخت اکانت در برنامه اوریجین به صورت تصویری
آموزش فعال سازی سی دی کی در اوریجین + معرفی امکانات برنامه


برنامه یوپلی:

آموزش ساخت اکانت در برنامه یوپلی به صورت تصویری
 
سوالات متداول:

1- دلیل قیمت بالای بازی ها چیست ؟
محصولات فروشگاه تماماً به صورت دیجیتال و سریال نامبر میباشند، بازی ها به صورت مستقیم از استور های استیم، اوریجین و یوپلی خریداری میشوند که با توجه به اورجینال بودن دارای قیمت بیشتری نسبت به نسخه کرکی خود میباشند.

2- مزایای استفاده از نسخه اورجینال چیست ؟
حال این سوال پیش می آید چرا این همه هزینه، فقط برای دریافت کد فعال سازی بازی ؟ در جواب باید بگوییم با خرید نسخه اورجینال و اصلی میتوانید از تمام مزایا، آپدیت ها و امکاناتی که ممکن در آینده برای بازی منتشر شود بهره مند شوید، به سرور های آنلاین که فقط با داشتن نسخه اصلی میتوانید به آن ها جوین شوید اتصال یابید، از تولید کننده بازی حمایت کنید و ...

3- کد فعال سازی بازی چگونه برای ما ارسال میشود و چگونه باید بازی را فعال کرد ؟
پس از خریداری کردن بازی مورد علاقه خود، طی حداکثر زمان 24 ساعت ایمیلی برای شما ارسال میشود که حامل کد فعال سازی یا لینک گیفت بازی میباشد. برای فعال سازی آن طبق آموزش هایی که در قسمت بالای همین بخش قرار داده شده است استفاده کنید.

4- چرا به بعضی از نظرات و ایمیل های ما پاسخ داده نمیشود ؟
با توجه به این که تمامی محصولات دارای توضیحات لازم برای رفع ابهام مشتری میباشد، به نظرات و ایمیل هایی که با سوال هایی مانند: بازی من کی ارسال میشه ؟بازی رو خریدم حالا چکار کنم ؟ سوالات متفرقه و سوالاتی که دارای شناسه سفارش و توضیحات لازم نباشند پاسخ داده نمیشود. در صورتی که خرید خود را انجام داده اید و طی 24 ساعت پاسخی از طرف ما دریافت نکرده اید میتوانید با ارسال شناسه سفارش و عنوان کردن موضوع، مشکل را پیگیری کنید.
کلیه حقوق این وبسایت برای فروشگاه کی۲۴ محفوظ است. و هرگونه کپی برداری طبق جرایم رایانه ای ممنوع و غیر قانونی خواهد بود.  
طراحی اختصاصی توسط: اِتود